Pozvánka na víkend 9.-10.října 2021.

O nastávajícím víkendu se v mistrovských utkáních představí pět týmů našeho oddílu, muži přivítají Havlíčkův Brod, mladší dorost Českou Lípu, starší žáci Úvaly "B" a Příbram a dva týmy mladších žáků Zruč, Bělou a Turnov - vše v sobotu a v neděli na Klimešce ..........


Kutnohorský tým mužů čeká tuto neděli 10.října druhé domácí vystoupení v novém mistrovském ročníku 2.ligy JV-Čechy 2021-2022, ve kterém v utkání 4.kola přivítá od 17:00 hodin ve sportovní hale Klimeška soupeře z Kraje Vysočina – tým JISKRY Havlíčkův Brod.

Tým Jiskry je tradičním účastníkem druholigové soutěže, ve které ale většinou bojuje o umístění ve druhé polovině tabulky. K většině utkání nastupuje s poměrně širokým kádrem s mnoha zkušenými hráči. S Jiskrou se náš tým mužů utkal naposledy v předloňské druholigové sezóně, kdy nejprve na podzim 2019 doma remizoval 24:24, poté v odvetě na jaře 2020 zvítězil v Havlíčkově Brodě 24:27. A z tohoto posledního vzájemného utkání, které se hrálo 29.února 2020 si připomeňme tehdejší sestavu a střelce branek SPARTY: Hroch /br/ - Polívka P. 6, Jeníček 5, Pugliese 5, Hovorka 4, Pícha 3, Falge 2, Thieme 2, Horák a Rudolf. Trenér: Šnajdr Vít. Z týmu Jiskry se tehdy nejvíce prosazovala dvojice Rezek - 8 a Ondrouch - 7. V nedohrané sezoně loňské na vzájemné utkání vůbec nedošlo, protože byla ukončena již po 4.kole. Tak snad bude letošní sezona pokračovat bez nějakých zákazů či přerušení. Alespoň v to všichni doufáme !!!!!

 

Popřejme tedy týmu mužů ve druhém podzimním domácím druholigovém utkání dobrou formu a hodně úspěchů.

 

O nastávajícím víkendu zasáhnou do bojů o mistrovské body další  mládežnické týmy SPARTYmladší dorostence čeká v neděli 10.října utkání 3.kola Středočeské ligy, ve kterém přivítá od 15:00 hodin ve sportovní hale Klimeška tým LOKOMOTIVY Česká Lípa.

Ve stejný den, v neděli 10.října čekají tým starších žáků dvě mistrovská utkání 3.podzimního kola Středočeské ligy, když ve sportovní hale Klimeška nejprve od 9:00 hodin nastoupí proti týmu SOKOL Úvaly „B“ a od 11:20 hodin proti SPARTAKU Příbram.

V sobotu 9.října čeká dva týmy mladších žáků mistrovský turnaj 3.podzimního kola Středočeské ligy v domácím prostředí sportovní haly Klimeška, kde se postupně střetnou s týmy – JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem a TJ Turnov.

 

Také všem mládežnickým týmům SPARTY přejeme dobrou formu a hodně sportovních úspěchů.