PREMIÉRA očima Ondry Šimůnka.

Ondra Šimůnek v srpnu přestoupil do pražské DUKLY a po prvním vystoupení v jejím dresu se nám svěřil se svými dojmy v novém působišti...................

Máš za sebou premiéru v týmu pražské DUKLY, tak nám ji trochu přibliž.
Jakou soutěž hraješ, jak jste si v úvodním kole vedli a jak se dařilo tobě samotnému?

“ HC DUKLA Praha, kde momentálně hraji, má zástupce jak v 1.lize, tak i ve 2.lize mladšího dorostu. V prvním kole soutěže jsme měli vždy stejného soupeře - a to HBC RONAL Jičín.
Obě utkání se hrála  v sobotu 6.září v hale VG v Praze - Ruzyni. Byl jsem nominován na oba zápasy. Jak první, tak i druhý náš zápas byl velmi vyrovnaný, bohužel ani jeden jsme nedovedli do vítězného konce.
Nejprve se hrálo utkání 2.ligy mladších dorostenců, které skonči vítězstvím hostů 23:27. Na hřišti jsem pobyl cca. 20 minut, přičemž jsem vstřelil / jen / jeden gól.
V druhém sobotním zápase – 1.ligy mladších dorostenců, který skončil opět vítězstvím hostů, tentokrát 26:28, jsem pobyl na hřišti asi 7 minut. V tom jsem se brankově neprosadil.
Nicméně s výkony ani v jednom zápase nejsem spokojen. V obou zápasech jsem udělal (na jednoho hráče) až příliš technických chyb a ani v obranně jsem nehrál úplně to, co bych chtěl. Na druhou stranu to byl můj první mistrovský zápas v Dukle a proto doufám že už ten příští bude lepší, protože mám každopádně co zlepšovat. Ovšem co musím pochválit, byla atmosféra obou zápasů, zejména toho druhého. Herní kulisu však nezařizovali diváci / těch bylo v hale poskrovnu /, nýbrž sami hráči, kteří se povzbuzovali, co jim hlasivky stačili“.