3.kolo SL přípravek - mistrovský turnaj v Bělé pod Bezdězem.

V sobotu proběhl v bělské sportovní hale třetí podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy přípravek a mezi šesticí účastníků byl i náš tým nejmladších házenkářských nadějí ..........


V sobotu 13.listopadu proběhl ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem třetí podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy přípravek a mezi šesticí účastníků byl také tým SPARTY Kutná Hora.

V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají samostatné turnaje, střídavě u každého z účastníků. Do soutěže se přihlásilo 8 středočeských oddílů - HÁZENÁ Poděbrady, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem , SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1. A opět bez skóre, výsledků a tabulek, nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. Na jeho závěr pak obdrží všichni účastníci drobné ceny.

Nedělního turnaje v Bělé se zúčastnilo 6 týmů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, SOKOL Kostelec nad Labem, SPARTA Kutná Hora a domácí SOKOL Bělá 1+2. Hrálo se na dvou zmenšených hřištích, systémem každý s každým, hrací doba byla 1 x 10 minut plus samostatné nájezdy.

Trenéři SPARTY jako vždy vše podstatné zaznamenávali a tak je k dispozici sestava a branky hráčů kutnohorské přípravky v tomto třetím podzimním mistrovském turnaji.

Střelecky se nejvíce prosazoval David Pařízek, autor 16 branek, ovšem do střelecké listiny se dokázali prosadit i všichni ostatní z šestičlenného kádru kutnohorského kolektivu, kteří se nedělního turnaje zúčastnili. A za perfektní výkony ve všech pěti utkáních zaslouží všichni do jednoho velkou pochvalu.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Pařízek David 16, Teplý David 8, Lebeda Marek 6, Svobodová Amálie 6, Pařízek Daniel 2 a Štípková Klára 2. Trenéři: Mistrová Nikola – Veselý Matěj.

 

Čtvrtý podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy přípravek čeká kutnohorský tým v sobotu 27.listopadu a jeho pořadatelem bude v místní sportovní hale oddíl HÁZENÁ Poděbrady.