4.jarní kolo SL přípravek - turnaj ve Zruči nad Sázavou.

V sobotu proběhl ve Zruči nad Sázavou mistrovský turnaj 4. jarního kola Středočeské ligy přípravek a mezi osmičkou účastníků zde nastoupily také dva týmy našeho oddílu ..........


V sobotu 20.května proběhl ve sportovní hale Na Pohoří ve Zruči nad Sázavou čtvrtý jarní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY přípravek a mezi osmičkou účastníků zde nastoupily také dva týmy SPARTY Kutná Hora.

V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají samostatné turnaje, střídavě u každého z účastníků. Do soutěže se přihlásilo 11 středočeských oddílů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1. A opět bez skóre, výsledků a tabulek. Nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje, na jeho závěr obdrží všichni účastníci drobné ceny.

V každém z pěti jarních kol proběhnou ve stejný víkend 2 turnaje, ve 4.kole byly jeho pořadateli oddíly ze Zruče nad Sázavou a Kostelce nad Labem.

Sobotního turnaje ve Zruči nad Sázavou se tedy zúčastnilo 8 týmů – HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín 1+2+3, SPARTA Kutná Hora 1+2 a domácí JISKRA Zruč nad Sázavou 1+2. Hrálo se na dvou zmenšených hřištích, každý tým čekalo v turnaji 6 utkání s hrací dobou 1 x 10 minut.

Tým SPARTY 1 měl postupně za soupeře – Zruč 1, Kolín 2, Poděbrady, Zruč 2, Kolín 1 a Kolín 3, tým SPARTY 2 se postupně utkal s Kolínem 2, Poděbrady, Zručí 2, Kolínem 1, Kolínem 3 a Zručí 1.

Trenéři SPARTY jako vždy vše podstatné zaznamenávali a tak máme k dispozici sestavu a branky hráčů z obou týmů kutnohorské přípravky v tomto čtvrtém jarním mistrovském turnaji.

Střelecky se nejvíce dařilo dvojici David TeislerEma Kožnarová, do střelecké listiny se však dokázalo zapsat hnedle 8 z 11 hráčů a hráček, kteří v sobotním mistrovském turnaji nastoupili. A všichni do jednoho zaslouží za nasazení a příkladnou bojovnost ve všech utkáních velkou pochvalu.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY 1 v turnaji celkem:

Kožnarová Ema 11, Šmídová Denisa 3, Nováková Karolína 2, Jelšovková Klára 1, Teisler David 1 a Vrátilová Anna. Trenér: Mistrová Nikola.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY 2 v turnaji celkem:

Teisler David 21, Vaněk Metoděj 6, Vilimovský Martin 3, Romer Jonáš 2, Kožnarová Ema 1, Popa Saša a Václ Šimon. Trenér: Salák Alois st.

 

Poslední jarní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY přípravek čeká kutnohorský tým v sobotu 3.června ve sportovní hale Borky v Kolíně.