4.kolo SL přípravek - mistrovský turnaj v Bělé pod Bezdězem.

V sobotu proběhl ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem již čtvrtý podzimní mistrovský turnaj nejmladší házenkářské kategorie - přípravek a mezi desítkou účastníků zde nastoupil také jeden náš tým ..........


V sobotu 11.listopadu uspořádal oddíl házené SOKOL Bělá pod Bezdězem čtvrtý podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY přípravek a mezi desítkou účastníků zde nastoupil také tým SPARTY Kutná Hora.


V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají samostatné turnaje, střídavě u každého z účastníků. Do soutěže se přihlásilo 11 středočeských oddílů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1. A opět bez skóre, výsledků a tabulek. Nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje, na jeho závěr obdrží všichni účastníci drobné ceny.

 

Sobotního turnaje se ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem zúčastnilo 10 týmů - HÁZENÁ Mělník 1+2, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín 1+2+3, SOKOL Úvaly 1+2, SPARTA Kutná Hora a pořádající SOKOL Bělá. Hrálo se na dvou zmenšených hřištích, každý tým odehrál 6 utkání s hrací dobou 1 x 10 minut. A po prvním z nich si všichni hráči všech týmů vyzkoušeli samostatný nájezd.  

Přípravka SPARTY se v turnaji postupně střetla s – Poděbrady, Kolínem 1, Kolínem 2, Mělníkem 1, Bělou a Kolínem 3. Trenérka Nikola Mistrová jako vždy vše podstatné zaznamenávala a tak máme k dispozici sestavu a nastřílené branky hráčů kutnohorské přípravky v tomto, v pořadí již čtvrtém podzimním mistrovském turnaji.

Střelecky se nejvíce prosazovala velmi vyrovnaná pětice - Metoděj Vaněk, Vít Němeček, Max Pektor, Jakub Stibůrek a David Teisler, brankově se však dokázali prosadit i všichni ostatní, což je velice pozitivní. A tak velkou pochvalu za příkladnou bojovnost i nasazení určitě zaslouží celá „osmička“ nejmladších házenkářů SPARTY, která v sobotním mistrovském turnaji v Bělé pod Bezdězem nastoupila.