4.kolo SL přípravek - mistrovský turnaj v Kutné Hoře.

V sobotu uspořádal náš oddíl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici další podzimní mistrovský turnaj nejmladší házenkářské kategorie a mezi dvanáctkou účastníků zde nastoupily také tři domácí týmy ..........


V sobotu 12.listopadu uspořádal oddíl házené TJ SPARTA Kutná Hora ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici mistrovský turnaj 4.kola Středočeské ligy přípravek a mezi dvanáctkou účastníků zde nastoupily tři týmy kutnohorského oddílu.

V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají samostatné turnaje, střídavě u každého z účastníků. Do soutěže se přihlásilo 11 středočeských oddílů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

V každém z pěti podzimních kol proběhnou 2 turnaje, každý oddíl si může vybrat, kterého se zúčastní a kolik svých týmů do konkrétního turnaje přihlásí.

Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1. A tradičně bez zveřejňování skóre, výsledků a tabulek, nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje, na jeho závěr obdrží všichni účastníci drobné ceny.

Sobotního turnaje v Kutné Hoře / ten druhý se konal v Bělé pod Bezdězem /  se tedy zúčastnilo 12 týmů – HC Kolín 1+2+3, JISKRA Zruč 1+2, SOKOL Kostelec, SOKOL Libčice 1+2, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora 1+2+3. Hrálo se ve dvou šestičlenných skupinách systémem každý s každým, každý tým tak čekalo 5 utkání s hrací dobou 1 x 10 minut.

Trenéři SPARTY jako vždy vše podstatné zaznamenávali a tak máme k dispozici sestavy a branky hráčů všech tří týmů kutnohorské přípravky v tomto čtvrtém podzimním mistrovském turnaji.

A i když se někomu dařilo více, někomu méně, tak za příkladnou snahu, bojovnost i nasazení ve všech sobotních utkáních zaslouží celá parta nejmladších kutnohorských hráčů i hráček velké poděkování a hlavně pochvalu.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY 1 v turnaji celkem:

Pektor Max 12, Kožnarová Ema 7, Komárek Jan 3, Čermáková Amélie 2 a Lustigová Anna.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY 2 v turnaji celkem:

Stibůrek Jakub 19, Lebeda Marek 18, Peroutka Tomáš 11, Nováková Karolína 9, Vilimovský Martin 6 a Šmídová Denisa.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY 3 v turnaji celkem:

Popa Saša 2, Vrátilová Anna 1, Kaiser Jáchym, Komárek Adam, Morava Viktor a Valdmanová Denisa.

 

Poslední pátý podzimní  mistrovský turnaj Středočeské ligy čeká kutnohorskou přípravku v sobotu 26.listopadu  a jeho pořadatelem bude oddíl HÁZENÁ Poděbrady.