Dohrávka 1.kola SL přípravek - turnaj v Mělníku.

Dnes odehrál náš tým přípravky odložený mistrovský turnaj 1.kola Středočeské ligy ve sportovní hale GJO v Mělníku a v něm jej čekalo celkem šest utkání ..........


V neděli 11.prosince proběhl ve sportovní hale GJO v Mělníku poslední podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY přípravek / jednalo se o odložený turnaj 1.kola / a mezi devítkou účastníků zde nastoupil také tým SPARTY Kutná Hora.

V této nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají samostatné turnaje, střídavě u každého z účastníků. Do soutěže se přihlásilo 11 středočeských oddílů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.

Na všech turnajích se hraje miniházená 4+1. A opět bez skóre, výsledků a tabulek. Nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje, na jeho závěr obdrží všichni účastníci drobné ceny.

Nedělního turnaje v Mělníku se zúčastnilo 9 týmů – domácí HÁZENÁ Mělník 1+2, HÁZENÁ Poděbrady, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, SOKOL Kostelec, SOKOL Libčice 1+2, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Hrálo se na dvou zmenšených hřištích, každý tým odehrál 6 utkání s hrací dobou 1 x 10 minut. A po prvních třech utkáních si všichni hráči všech týmů vyzkoušeli samostatný nájezd.

Trenérka SPARTY Nikola Mistrová přece jenom vše podstatné zaznamenávala a tak máme k dispozici sestavu a nastřílené branky hráčů kutnohorské přípravky v posledním podzimním turnaji.

Střelecky nejvíce prosazovala dvojice Karolína NovákováMax Pektor, velkou pochvalu za snahu, bojovnost i nasazení však zaslouží všichni z nejmladšího kutnohorského kolektivu, kteří se posledního podzimního mistrovského turnaje v Mělníku zúčastnili.

 

Sestava a branky přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Nováková Karolína 7, Pektor Max 6, Němeček Vít 2, Romer Jonáš 1, Čermáková Amálie, Popa Alexandr a Václ Šimon. Trenérka: Mistrová Nikola.