Mistrovská soutěž přípravek - turnaj v Mladé Boleslavi

Včera pokračovala soutěž nejmladších házenkářských týmů - přípravek dalším podzimním mistrovským turnajem ve městě automobilů ...........

V neděli 6.října se ve sportovní hale v Mladé Boleslavi uskutečnil další podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ SOUTĚŽE přípravek. V této nejmladší věkové kategorii se hraje střídavě u každého z přihlášených oddílů  samostatný turnaj. Hraje se na dvou zmenšených hřištích miniházená systémem 4+1.

Od této nové mistrovské sezóny 2013/2014 se hraje podle upravených pravidel – zápasy se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje. A předávání cen probíhá jako odměna za účast, všichni účastníci turnaje obdrží stejné ceny / účastnický diplom + taška sladkostí atp. /.

Mladoboleslavského turnaje se zúčastnilo 9 týmů přípravek – AŠ Mladá Boleslav A + B, HC Kolín, HC WENDY Mělník, JISKRA Zruč n/Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem A + B a SPARTA Kutná Hora A + B. Hrálo se systémem každý s každým ve 2 skupinách po 5 a 4 týmech, hrací doba byla 2x10 minut + samostatné nájezdy. Každý tým čekala v turnaji celkem 4 utkání.

Trenéři přece jenom dosažené branky u týmů SPARTY zaznamenávali a tak jsou k dispozici sestavy a branky obou týmů nejmladších kutnohorských házenkářů v tomto dalším mistrovském turnaji.