Mistrovský turnaj přípravek - pořadatel SK Hudlice

Náš nejmladší tým - přípravka se dnes zúčastnila svého prvního jarního mistrovského turnaje v Králově Dvoře a vedla si v něm velmi dobře, skončila zde druhá ..........

V neděli 18.března uspořádal oddíl házené SK Hudlice mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU, pouze však pro kategorii přípravek. Akce se konala ve sportovní hale ZŠ Králův Dvůr. Tohoto turnaje se zúčastnilo 6 týmů přípravek z Bělé pod Bezdězem, Kutné Hory, Mělníka, Mladé Boleslavi, Úval a pořádajících Hudlic. Hrálo se na zmenšeném hřišti, miniházená systémem 4+1.

První turnaj v obou nejmladších kategoriích proběhl již před 14ti dny v Bělé pod Bezdězem, ten byl vypsán pro obě kategorie – minižáky i přípravky. A tohoto turnaje se z Kutné Hory zúčastnil pouze tým minižáků, přípravka vzhledem k probíhajícím jarním prázdninám účast odřekla.

Nedělní turnaj v Králově Dvoře byl proto pro nejmladší kutnohorský házenkářský tým prvním v samostatně hodnocené jarní části mistrovské soutěže. A vůbec si v něm nevedl špatně, obsadil výborné 2.místo. Z pěti nedělních utkání prohrál pouze s  Mladou Boleslaví, v ostatních čtyřech dokázal své soupeře porazit. Trenér Alois Salák byl s výkonem celého týmu hodně spokojen a své svěřence velmi chválil. Důležité bylo, že na brankách se podílelo všech šest hráčů, kteří v tomto turnaji nastoupili. Nejvíce se prosazovali Filip Klouček a Jarda Valeš.