Naši soupeři v mistrovské sezoně 2023-2024.

V nové mistrovské sezoně 2023-24 bude mít náš oddíl zastoupení v 7 věkových kategoriích a to v kategorii mužů, mladších dorostenců, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků, minižáků a přípravek ……….


Kategorie mužů

Tým mužů SPARTY bude hrát, stejně jako v sezonách předcházejících 2.ligu JV-Čechy, ve které narazí postupně na těchto 10 soupeřů1.HC Pardubice, JISKRA Havlíčkův Brod, SOKOL Úvaly, LOKOMOTIVA České Budějovice, LOKOMOTIVA Vršovice, JISKRA Třeboň, SOKOL Nové Veselí „B“, HBC Strakonice 1921 „B“, SOKOL Dolní Cerekev a TALENT ŠKODA JS Plzeň.

První druholigové utkání je na programu v neděli 17.září v Pardubicích, poslední v neděli 3.prosince v Plzni.

Ještě před zahájením mistrovského ročníku 2.ligy čeká kutnohorský tým tradičně 1.kolo Českého poháru, ve kterém nastoupí v sobotu 26.srpna v hale účastníka Přeboru Prahy – TJ Kobylisy.

Do nové sezony vstupuje tým se změnou na pozici hlavního trenéra, po 10-ti letém působení končí v této funkci Vít Šnajdr, nově tým povede Jan Falge s asistentem Jiřím Píchou.

 

Kategorie mladších dorostenců

Tým mladších dorostenců SPARTY bude hrát jako nováček 2.ligu JV-Čechy, ve které narazí postupně také na 10 soupeřů1.HC Pardubice, JISKRA Havlíčkův Brod, SOKOL Úvaly, LIONS Hostivice, LOKOMOTIVA Vršovice, SPARTAK MAS Sezimovo Ústí, JISKRA Třeboň “B”, HÁZENÁ Rokycany, HBC Strakonice 1921 a TALENT ŠKODA JS Plzeň „B“.

A stejně jako tým mužů, tak i mladší dorostence čeká první druholigové utkání v neděli 17.září v Pardubicích a poslední v neděli 3.prosince v Plzni.

Tým povede jako hlavní trenér Jiří Červenka, jeho asistentem bude Vít Šnajdr.

 

Kategorie starších žáků

Středočeská liga starších žáků bude v nové mistrovské sezoně rozdělena na 1. a 2.ligu a náš oddíl bude mít zastoupení v obou z nich. “A” tým SPARTY bude mít v 1.lize tyto soupeře – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Úvaly “A” a SOKOL Úvaly “B”. Hrát se bude turnajově, proběhne 6 kol, v každém 2 skupiny, jedna se 3 a druhá se 4 účastníky. Po odehrání podzimní části poslední 2 týmy sestoupí do 2.ligy.

“B” tým SPARTY bude mít ve 2.lize tyto soupeře – HC Kolín, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem a SPARTAK Příbram. Hrát se bude take turnajově, proběhne 6 kol, v každém odehraje každý tým 2-3 utkání s různými soupeři. Po odehrání podzimní části první 2 týmy postoupí do 1.ligy.

Týmy povede trio trenérů Jiří Hasala, Vít Chvojka a Jolana Čábelková.

 

Kategorie starších žákyň

Ve Středočeské lize starších žákyň bude mít tým SPARTY těchto 5 soupeřů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, LIONS Hostivece, SOKOL Bělá pod Bezdězem a SPARTAK Příbram. Hrát se bude turnajově, střídavě u každého účastníka, v každém turnaji odehraje každý tým 2-3 utkání s různými soupeři.

Tým povede jako hlavní trenérka Eva Špírová, její asistentem bude Alois Salák ml.

 

Kategorie mladších žáků

Středočeská liga mladších žáků bude v nové mistrovské sezoně rozdělena do 3 skupin, ve skupině A startují - HÁZENÁ Poděbrady, HC TJ AŠ Mladá Boleslav, SOKOL Bělá pod Bezdězem a SOKOL Úvaly “A”, ve skupině B startují - HÁZENÁ Mělník, HC Kolín, JISKRA Zruč nad Sázavou a SOKOL Úvaly “B”. Tým SPARTY bude startovat ve skupině MIX, kde bude mít za soupeře – LIONS Hostivice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou a SPARTAK Příbram. Hrát se bude turnajově, střídavě u každého účastníka, v každém turnaji odehraje každý tým 3 utkání s různými soupeři, v domácím turnaji čekají každého dokonce 4 utkání..

Tým povede jako hlavní trenérk Alois Salák ml., jeho asistentem bude Martin Sušanka.

 

Kategorie minižáků

Středočeská liga minižáků se bude hrát v nové mistrovské sezoně turnajově, tým SPARTY je přihlášen do 4 mistrovských turnajů, jejichž pořadateli budou - SOKOL Kostelec nad Labem, SPARTA Kutná Hora, HC Kolín a HÁZENÁ Poděbrady.

Tým povede jako hlavní trenér Josef Salák, jeho asistentkami budou Tereza Čábelková a Eva Špírová.

 

Kategorie přípravek

Středočeská liga přípravek se bude hrát v nové mistrovské sezoně taktéž turnajově a tým SPARTY je přihlášen do 4 mistrovských turnajů, jejichž pořadateli postupně budou – HÁZENÁ Mělník, SPARTA Kutná Hora, SOKOL Bělá pod Bezdězem  a HC Kolín.

Tým povede trio trenérů – Nikola Mistrová, Alois Salák st. a Matěj Veselý.