OBLASTNÍ PŘEBOR přípravek.

Naše přípravka dnes "zaválela" na dalším turnaji v Hudlicích, vyhrála zde co se dalo a po zásluze slavila celkové vítězství - BLAHOPŘEJEME ..........

V sobotu 19.května uspořádal oddíl házené SK Hudlice další mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU, tentokrát však pouze pro kategorii přípravek. Sobotního turnaje se na venkovním hudlickém hřišti zúčastnilo 7 týmů této nejmladší házenkářské kategorie – po jednom z pořádajících Hudlic, Kutné Hory, Mělníka, Mladé Boleslavi, Zruče nad Sázavou a dva týmy / jeden chlapecký a druhý dívčí / nasadila Bělá pod Bezdězem. Hrálo se na zmenšeném hřišti, miniházená systémem 4+1.

Sobotní turnaj v Hudlicích měl jednoznačného vítěze – SPARTU Kutná Hora. Nejmladší kutnohorský házenkářský tým prošel touto akcí bez zaváhání, všech šest utkání bez větších problémů vysoko vyhrál. To potvrzuje jasně nejvyšší počet nastřílených branek a naopak nejméně obdržených v celém turnaji. O 79 branek se podělilo všech šest hráčů přípravky SPARTY, nejvíce jich zaznamenala dvojice Filip KloučekLukáš Doležal. Trenér Alois Salák ml. byl s výkonem celého týmu nadmíru spokojen a své svěřence velmi chválil.