Kutnohorská školní liga miniházené pokračovala druhým turnajem.

Dnes proběhl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici druhý turnaj Kutnohorské školní ligy v miniházené, v kategorii 4.-5.tříd zvítězil tým ZŠ Zruč nad Sázavou, v kategorii 1.-3.tříd tým ZŠ Žižkov ..........


Ve čtvrtek 8.prosince 2022 proběhl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici druhý turnaj letošního, v pořadí  již 14.ročník KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené 4+1.

V právě probíhajícím ročníku této soutěže startují všechny čtyři kutnohorské základní školy - ZŠ Žižkov, ZŠ Jana Palacha, ZŠ Kamenná stezka, ZŠ T.G.Masaryka plus ZŠ Zruč nad Sázavou. Stejně jako ročníky předchozí, tak i tento se hraje jako dlouhodobá soutěž po celý školní rok 2022/2023. V plánu je odehrát pět turnajů – v listopadu a prosinci letošního roku, v březnu, dubnu a květnu příštího roku. Soutěž se hraje ve dvou věkových kategoriích a to 1.-3.třídy / 5 škol / a 4.-5.třídy / také 5 škol /. Jednotlivé turnaje se hrají na dvou zmenšených hřištích, systémem každý s každým a hrací doba je 1 x 12 minut. Po odehrání každého utkání následuje 5 samostatných nájezdů a dosažené branky z nich se započítávají do konečného výsledku utkání.