SPARTA Kutná Hora - HK Město Lovosice 31 : 36 / 13:19 /

Včera večer podlehl náš tým starších dorostenců o 5 branek Lovosicím, když o výsledku hodně napověděl ustrašený výkon v 1.poločase ..........

V neděli 13.listopadu přivítal náš tým starších dorostenců v utkání 7.kola 2.ligy SD – Čechy severočeského soupeře – HK A.S.A. Město Lovosice. Utkání hrálo ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou, po dohodě obou oddílů až od 18,30 hodin.

Začátek utkání byl poměrně vyrovnaný, SPARTA vedla 1:0 a 2:1, později hosté 2:3 a 3:4 a v 7.minutě byl stav vyrovnaný 4:4. Další minuty již byly ve znamení hostí, kteří v 11.minutě vedli 4:7, později 5:9 a v 18.minutě 7:12. Ve 23. a ve 25.minutě snížili dorostenci SPARTY 2x na rozdíl 2 branek – na 10:12 a 11:13, závěrečnou pětiminutovku však lépe zvládli hosté a vypracovali si 6ti brankový náskok – 13:19.

Na začátku 2.poločasu hosté zvýšili svůj náskok na rozdíl 8 branek, ve 35.minutě byl stav 15:23. V dalším průběhu utkání však dorostenci SPARTY zlepšili svůj herní projev a postupně snižovali vysoké vedení hostujícího týmu, až na rozdíl 4 branek – 21:25, 22:26, 24:28, 26:30 a ještě v 57.minutě na 29:33. Hosté si však v závěru vedení bez problémů ohlídali a nakonec si zaslouženě odvezli oba body za vítězství o 5 branek – 31:36. O porážce SPARTY rozhodl – dle vyjádření trenéra Jiřího Hasaly – příliš ustrašený výkon jeho svěřenců v 1.poločase.

SPARTU opět táhl svými brankami Pícha, dobře ho doplňovali Bielický s Polívkou. Ostatní však v tomto směru pouze paběrkovali. Z týmu hostí byl jednoznačně nejlepší na křídle Malý, který zaznamenal 14 branek.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Pícha 12, Bielický 7, Polívka D. 6, Brož 2, Falge 1, Kuře 1, Petránek 1, Stehlík 1, Benko a Koriťák. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 1, VYLOUČENÍ: 3 – 5, SEDMIČKY: 3/3 – 2/2, ROZHODČÍ: Melka / Praha / – Menšík / Liberec /, DIVÁCI: 21.

Ostatní výsledky 7.kola:

LOKOMOTIVA Č.Budějovice – SOKOL Chrudim 28:33, SOKOL Vršovice – TJ Chodov JM 12:36, Liberec HANDBALL – HC Plzeň 30:39, AŠ Mladá Boleslav - LOKOMOTIVA Louny 29:27, SOKOL Kobylisy / vedoucí tým soutěže / měl volno.

V 8.kole 2.ligy zajíždí tým starších dorostenců SPARTY Kutná Hora v neděli 20.11. do Prahy, kde nastoupí od 13,00 hodin na Jižním Městě v hale místního TJ Chodov JM.