SPARTA Kutná Hora - LOKO České Budějovice 21 : 27 / 9 : 15 /

Náš tým starších dorostenců dnes po obědě podlehl českým Budějovicím o šest branek, neúčast zraněného Píchy byla hodně znát ................

V neděli 27.listopadu přivítal náš tým starších dorostenců v utkání 9.kola 2.ligy SD – Čechy jihočeského soupeře – LOKOMOTIVU České Budějovice. Utkání hrálo ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou od 12,00 hodin.

Úvod utkání byl poměrně vyrovnaný, na konci 5.minuty byl stav nerozhodný 5:5. Další minuty však jasně patřily hostům, kteří v 8.minutě přešli do vedení 3:6 a ve 14.minutě již vedli 4:9. Na začátku 20.minuty sice kutnohorští snížili na rozdíl dvou branek - 8:10, závěrečná desetiminutovka 1.poločasu však patřila jasně hostům. Ti ji zvládli s přehledem a tak odcházeli do kabin s pohodovým náskokem šesti branek – 9:15.

Také začátek 2.poločasu vyšel lépe hostům, ve 41.minutě vedli 12:20 a ve 46.minutě již 13:22. Potom se sice dorostencům SPARTY podařila rychlá šňůra pěti branek a ve 49.minutě snížili na rozdíl 4 branek – 18:22, na obrat to však nestačilo. Hosté do 52.minuty odskočili na sedmibrankový rozdíl – 18:25 a na to již domácí těžko hledali odpověď. Sice do 55.minuty opět snížili na rozdíl 4 branek – 21:25, v závěrečné pětiminutovce však již branku nedali a naopak hosté upravili na konečných 21:27. Vítězství českobudějovické LOKOMOTIVY bylo v tomto utkání zasloužené, jeho převážnou část měla pod kontrolou a byla lepší.

Dorostencům SPARTY v tomto utkání citelně chyběl nejlepší střelec Pícha, který byl zraněn nešetrným zákrokem těsně před závěrečným hvizdem před týdnem v utkání na pražském Chodově. A bez jeho branek je momentálně tým SPARTY pouze poloviční.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Kuře 5, Petránek 4, Bielický 3, Falge 3, Polívka D. 3, Stehlík 3, Brož 1, Benko a Koriťák. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 0, VYLOUČENÍ: 6 – 2, SEDMIČKY: 5/4 – 1/1, ROZHODČÍ: Illmann / Havl.Brod / – Tůma / Ledeč /, DIVÁCI: 18.

V 10.kole 2.ligy zajíždí tým starších dorostenců SPARTY Kutná Hora v sobotu 3.12. do Prahy, kde nastoupí od 9,00 hodin v hale posledního týmu průběžné tabulky – SOKOLA Vršovice.