SPARTA Kutná Hora - LOKOMOTIVA Louny 2 4 : 3 4 / 11:16 /

V nedělním utkání 17.kola 2.ligy nestačil náš tým starších dorostenců v neúplné sestavě na lounskou LOKOMOTIVU a podlehl jí o 10 branek ..........

V neděli 15.dubna přivítal tým starších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora v utkání 17.kola 2.ligy SD - Čechy severočeský tým – LOKOMOTIVU Louny. Utkání se hrálo z důvodů nepříznivých klimatických podmínek ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou od 12,00 hodin / původně se již mělo hrát v Kutné Hoře na venkovním hřišti /. V podzimním utkání dorostenci SPARTY prohráli v Lounech těsně o 3 branky 30:27, když v poločase ještě o branku vedli. V průběžné tabulce 2.ligy SD byl tým z Loun před tímto utkáním na 4.místě se ziskem 19 bodů, SPARTA na místě devátém měla bodů šest. Favorit byl tedy jasný, hosté.

Do utkání nastoupili dorostenci SPARTY v hodně oslabené a prořídlé sestavě a to bylo pro konečný výsledek to podstatné. Utkání sice bylo do 13.minuty vyrovnané a stav byl 6:6, v dalším průběhu utkání již začala narůstat herní převaha hostujícího týmu a tím i vývoj skóre. V 17.minutě to bylo 6:10, ve 25.minutě 9:13 a 1.poločas skončil vedením hostujícího týmu o 5 branek - 11:16.

A 2.poločas měl obdobný průběh, jako konec toho prvního. Hosté hlavně fyzicky přehrávali domácí a měli utkání jasně pod kontrolou. Nakonec bez problémů dovedli utkání do vítězného konce 24:34.

Trenér SPARTY Jiří Hasala okomentoval utkání stručně – „bez hráčů na střídání to nešlo, na soupeře jsme v této sestavě nestačili“.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Brož 7, Nádvorník 4, Pícha 4, Stehlík 4, Kuře 3, Polívka D. 2 a Petránek. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 3, VYLOUČENÍ: 5 – 6, SEDMIČKY: 3/2 – 4/4, ROZHODČÍ: Semerád - Vlk / oba Pardubice /, DIVÁCI: 3.