SPARTA Kutná Hora - SOKOL BASF Chrudim 22 : 38 / 13 : 19 /

Nepříliš úspěšně zakončil náš tým starších dorostenců včera po obědě podzimní část mistrovské sezóny 2.ligy - a to vysokou domácí porážkou ..........

V neděli 11.prosince zakončil náš tým starších dorostenců podzimní část 2.ligy SD – Čechy 2011/2012 utkáním 11.kola, ve kterém přivítal východočeského soupeře – SOKOL BASF Chrudim. Utkání hrálo ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou od 12,00 hodin.

Prvních deset minut utkání bylo poměrně vyrovnané, na konci 9.minuty byl stav nerozhodný 6:6. V dalším průběhu však hosté hru zpřesnili a jejich náskok se pomalu ale jistě zvyšoval. Ještě v 17.minutě byl stav 9:11, ve 26.minutě však již 10:17 a poločas skončil vedením hostujícího týmu o 6 branek – 13:19.

Také první desetiminutovka 2.poločasu byla vyrovnaná, ve 40.minutě vedli hosté o 5 branek – 19:24. V polovině druhého poločasu, ve 45.minutě byl stav 20:27. Potom však dlouhé minuty hráči SPARTY nedokázali dát branku / až do 28.minuty / a naopak hosté osmibrankovou šňůrou zvýšili své vedení na rozdíl 15 branek – 20:35. V závěru ještě zvýšili svůj náskok na rozdíl 16 branek, v utkání tak jednoznačně zvítězili 22:38.

Dorostencům SPARTY se poslední podzimní utkání vůbec nevydařilo, soupeř byl po všech stránkách lepší.

Po zranění sice již nastoupil Pícha a byl opět nejlepším střelcem týmu, ani s ním v sestavě však SPARTA nedokázala bodovat a předvedla dost mizerný výkon.

Můžeme jen doufat, že jaro bude herně i výsledkově lepší. SPARTĚ totiž patří v druholigové tabulce po podzimní části 9.místo z 11 účastníků se ziskem 4 bodů.

Z jednotlivců byl nejvíce na podzim vidět Jiří Pícha, který je po polovině soutěže třetí v tabulce střelců / a to ještě vynechal 2 utkání z důvodů zranění /.

Jarní odvety začnou pro kutnohorské dorostence poslední únorový víkend.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Pícha 10, Bielický 5, Brož 3, Polívka D. 3, Falge 1, Benko, Kuře, Petránek a Stehlík. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 2, VYLOUČENÍ: 3 – 6, SEDMIČKY: 5/4 – 2/2, ROZHODČÍ: Dolejší / Zruč / – Sovová / Praha /, DIVÁCI: 5.

Ostatní výsledky posledního 11.kola:

Liberec HANDBALL – TJ Chodov JM 24:40, AŠ Mladá Boleslav - SOKOL Vršovice 35:22, SOKOL Kobylisy – LOKOMOTIVA České Budějovice 35:23, HC Plzeň - HK A.S.A.Město Lovosice 24:25, LOKOMOTIVA Louny měla volno.