TJ Chodov JM - SPARTA Kutná Hora 38 : 23 / 19 : 12 /

Náš tým starších dorostenců včera po obědě prohrál na hřišti vedoucího týmu soutěže - pražského Chodova vysoko o 15 branek ..........

V neděli 20.listopadu nastoupil náš tým starších dorostenců v utkání 8.kola 2.ligy SD – Čechy od 13,00 hodin ve sportovní hale vedoucího týmu soutěže, pražského týmu TJ Chodov Jižní Město.

Chodov do tohoto utkání ztratil pouze jediný bod, když v 5.kole doma remizoval překvapivě s Chrudimí. V neděli pražský tým nenechával od úvodních minut nikoho na pochybách, kdo je favoritem tohoto utkání. Již v poločase vedl o 7 branek – 19:12 a konečný výsledek byl zcela jednoznačný – 38:23.

Dorostenci SPARTY za domácím týmem zaostávali ve všech herních činnostech a tak se – dle slov trenéra Jiřího Hasaly – překvapení nekonalo. Brankově se opět nejvíce prosazoval Pícha / momentálně třetí v tabulce střelců celé soutěže /, kterého doplňoval výrazněji pouze Brož. Ostatní však v tomto směru hodně „pokulhávali“.

Nyní čekají dorostence SPARTY ještě poslední tři podzimní kola / z toho dvě doma / a v nich relativně slabší soupeři – České Budějovice, Vršovice a Chrudim. Nějaký bodový zisk by měl určitě přijít !!!

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Pícha 11, Brož 4, Bielický 2, Falge 2, Kuře 2, Koriťák 1, Stehlík 1, Polívka D., Petránek a Benko. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 0, VYLOUČENÍ: 3 – 0, SEDMIČKY: 1/1 – 3/3, ROZHODČÍ: Hart / Ústí n.L. / – Polák / Most /, DIVÁCI: 33.

Ostatní výsledky 8.kola:

LOKOMOTIVA Č.Budějovice – SOKOL Vršovice 32:10, SOKOL Chrudim - HC Plzeň 22:27, HK A.S.A. Město Lovosice – AŠ Mladá Boleslav 22:16, LOKOMOTIVA Louny - SOKOL Kobylisy 31:30, Liberec HANDBALL měl volno.

V 9.kole 2.ligy SD-Čechy přivítá tým starších dorostenců SPARTY Kutná Hora v neděli 27.listopadu ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou od 12,00 hodin jihočeského soupeře – LOKOMOTIVU České Budějovice.