1.kolo 2.SL starších žáků - turnaj v Kostelci nad Labem.

V sobotu odehrál náš "B" tým starších žáků v Kostelci nad Labem první dvě mistrovská utkání druhé Středočeské ligy a domů se vrátil s bilancí 1 vítězství a 1 porážky ..........


V sobotu 16.září zahájil „B“ tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora nový mistrovský ročník 2.středočeské ligy staršího žactva 2023/2024 turnajem 1.kola, ve kterém se na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem nejprve střetl s domácím SOKOLEM Kostelec a poté se sousedským HC Kolín.

V letošním ročníku Středočeské ligy startuje 13 týmů, rozdělených na 1.ligu a 2.ligu. V 1.lize bude hrát 7 týmů - HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Úvaly A, SOKOL Úvaly B a SPARTA Kutná Hora A, ve 2.lize je 6 týmů - AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora B. V obou skupinách se hraje turnajovým způsobem, v podzimní části proběhne 6 kol, v 1.lize každý tým odehraje v turnaji 2 utkání, ve 2.lize 2-3 utkání, vše s hrací dobou 2x20 minut.