2.jarní kolo SL starších žáků - turnaj v Kutné Hoře.

Dvě mistrovská utkání Středočeské ligy odehrál náš tým starších žáků v neděli dopoledne na domácí palubovce a jak s Kostelcem nad Labem, tak s Mělníkem nedokázal bodovat ..........


V neděli 20.března měl tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora na programu dvě utkání v rámci mistrovského turnaje 2.jarního kola Středočeské ligy, ve kterých se ve sportovní hale Klimeška nejprve od 8:30 hodin utkal s týmem SOKOL Kostelec nad Labem a od 11:10 s týmem HÁZENÁ Mělník

V letošním ročníku této soutěže startuje 12 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Hudlice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly A + B, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram.

Nyní na jaře se hraje opět turnajovým způsobem, v každém z 6 kol proběhnou 3 nebo 4 turnaje o 3-4 účastnících. V nich se hraje systémem každý s každým s hrací dobou 2x20 minut. Celkově čeká všechny týmy v jarní části mistrovské sezony opět 11 utkání.

Týmu starších žáků SPARTY se ve druhém jarním mistrovském turnaji v domácím prostředí výsledkově ani herně příliš nedařilo, ani v jednom ze dvou odehraných utkání se mu nepodařilo bodovat. Nejprve prohrál o 10 branek s Kostelcem nad Labem, když obrana neuhlídala dvojici střelců soupeře, která nasázela 33 z celkových 35 branek svého týmu, ve druhém utkání nestačil na Mělník, se kterým prohrál o 11 branek. Střelecky se nejvíce prosazovala dvojice Kostrec – Pektor, ostatním se dařilo o poznání méně.

 

Jednotlivé výsledky SPARTY :

SPARTA

SOKOL Kostelec nad Labem

2 5  :  3 5

15 : 20

SPARTA

HÁZENÁ Mělník

1 8  :  2 9

11 : 14

 

SESTAVA a BRANKY SPARTY v turnaji celkem: Hudec /br-1/, Niederle /br-4/ - Kostrec 13, Pektor O. 10, Šklíba 8, Hráček 3, Sušanka 2, Hovorka 1, Kamenář 1 a Čábelka. Trenéři: Hasala Jiří – Sušanka Martin.

 

Další výsledek: Kostelec – Mělník 35 : 25.

 

Další program:

V neděli 10.dubna čeká tým starších žáků SPARTY dohrávka odloženého podzimního mistrovského turnaje Středočeské ligy a to v domácím prostředí sportovní haly Klimeška, ve kterém ho čekají dvě utkání – s týmem HÁZENÁ Hudlice a SOKOL Libčice n/Vltavou.