4.kolo Středočeské ligy staršího žactva - dvojutkání v Úvalech.

V sobotu odehrál náš tým starších žáků dvě mistrovská utkání v rámci 4.kola STŘEDOČESKÉ LIGY, když se ve sportovní hale v Úvalech nejprve utkal s Úvaly A a poté s Mladou Boleslaví ...............


V sobotu 3.října čekalo tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora dvojutkání 4.kola mistrovského ročníku STŘEDOČESKÉ LIGY staršího žactva 2020/2021, ve kterém se ve sportovní hale v Úvalech nejprve utkal s domácím SOKOLEM Úvaly A a hned poté s pořadatelskou AŠ Mladá Boleslav.

V letošním ročníku této soutěže startuje 11 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Úvaly A + B, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Hraje se systémem každý s každým, většinou se utkávají 3 týmy u 1 pořadatele, kde každého čekají 2 utkání s hrací dobou 2x20 minut.

 

SOKOL Úvaly A - SPARTA Kutná Hora  3 8  :  9   /  18 : 3 /

 

V prvním sobotním utkání byl soupeř jednoznačně lepší a starší žáci SPARTY neměli od úvodních pražádnou šanci na nějaký úspěšný výsledek. Rozdíl ve výkonnosti byl propastný.

SESTAVA a BRANKY: Niederle /br/ - Trlida 4, Rybář 3, Kostrec 1, Pavlík 1, Hladiš, Hovorka, Kudlík M., Pelikán T. a Šklíba. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ:  1 – 0, VYLOUČENÍ: 3 – 2, SEDMIČKY: 1/1 – 1/0, ROZHODČÍ: Pokorný – Ransdorf.

 

AŠ Mladá Boleslav - SPARTA Kutná Hora     2 3  :  1 6   /  10 : 6 /

 

Ve druhém sobotním utkání již byl soupeř přece jenom z kategorie hratelnějších, avšak ani zlepšený výkon na nějaký bodový zisk nestačil. Smíšený mladoboleslavský tým byl přece jenom o něco lepší a zaslouženě dovedl utkání do vítězného konce.

SESTAVA a BRANKY: Niederle /br/ - Rybář 5, Trlida 5, Šklíba 3, Pavlík 2, Kostrec 1, Hladiš, Hovorka, Kudlík M. a Pelikán T. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ:  1 – 2, VYLOUČENÍ: 1 – 1, SEDMIČKY: 3/2 – 1/0, ROZHODČÍ: Pokorný - Ransdorf.

 

Další výsledky: AŠ Mladá Boleslav – SOKOL Úvaly A   12 : 31 / 4:15 /

                         SOKOL Úvaly B – JISKRA Zruč nad Sázavou 18 : 41  / 10:24 /   

 

Další program:

Za týden, v neděli 11.října čeká tým starších žáků SPARTY dvojutkání 5.kola SL v domácím prostředí, když ve sportovní hale Klimeška v Čáslavské ulici přivítá od 13:00 hodin tým SOKOL Úvaly „B“ a od 15:00 hodin tým HÁZENÁ Mělník.