OBLASTNÍ PŘEBOR starších žáků.

Včerejší druhý podzimní mistrovský turnaj středočeského OP starších žáků vyhrál 1.HC Pardubice, náš tým obsadil pěkné druhé místo ............

V neděli 18.září se uskutečnil ve sportovní hale v Mladé Boleslavi druhý podzimní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU starších žáků. V letošním ročníku OP startuje 6 týmů – z Bělé pod Bezdězem, Kutné Hory, Mladé Boleslavi, Pardubic, Úval a Zruče nad Sázavou. Hraje se turnajově, vždy pět týmů u každého z účastníků, přičemž šestý tým má střídavě volno. V druhém podzimním turnaji měl volno tým SOKOLA Úvaly.

Z vítězství se tentokrát radoval východočeský tým 1.HC Pardubice / startuje regulérně ve středočeském přeboru /, který nenašel ani v jednom ze čtyř utkání přemožitele.

Kutnohorskému týmu starších žáků se také druhý mistrovský turnaj poměrně vydařil. Prohrál sice s Pardubicemi, ale ve zbývajících třech utkáních dokázal zvítězit a obsadil opět celkové 2.místo. V průběžné tabulce soutěže je dokonce po dvou odehraných turnajích na čele, týmy však mají nestejný počet odehraných zápasů.

Trenér Josef Salák byl s výkony svých svěřenců spokojen. S ohledem na to, že měl k dispozici pouze 10 hráčů a z toho šest mladších žáků hodnotil výsledky velmi pozitivně. Z jeho úst zazněla pochvala na výkony brankáře Kotěšovce / hlavně se vyznamenal v posledním utkání proti domácí AŠ /. Střelecky tým drželi hlavně J.Schwarz a M.Veselý, k nim se přidali i oba nejlepší mladší žáci Bandi s Procházkou.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec /br-1 / - Schwarz J. 18, Veselý M. 17, Procházka 9, Bandi 8, Špaček 5, Škalda 3, Pražák 1, Veselý Š. 1 a Matoušek. Trenér: Salák Josef.

Třetí podzimní mistrovský turnaj v této věkové kategorii je na programu v sobotu - 1.října ve Zruči nad Sázavou, volno v tomto turnaji bude mít tým AŠ Mladá Boleslav.