Podzimní dohrávky SL starších žáků - turnaj v Kutné Hoře.

Pouze jedno podzimní odložené mistrovské utkání Středočeské ligy stihl náš tým starších žáků odehrát v neděli dopoledne na domácí palubovce, k druhému se soupeř nedostavil ..........


V neděli 10.dubna měl mít tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora na programu dvě dohrávaná utkání z podzimního mistrovského turnaje Středočeské ligy, ve kterých se měl ve sportovní hale Klimeška nejprve utkat s týmem SOKOL Libčice nad Vltavou a poté s týmem HÁZENÁ Hudlice.

V letošním ročníku této soutěže startuje 12 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Hudlice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly A + B, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram.

Nyní na jaře se hraje opět turnajovým způsobem, v každém z 6 kol proběhnou 3 nebo 4 turnaje o 3-4 účastnících. V nich se hraje systémem každý s každým s hrací dobou 2x20 minut. Celkově čeká všechny týmy v jarní části mistrovské sezony opět 11 utkání.

Bohužel, tým Hudlic pro velkou marodku a tím nedostatečný počet hráčů svou účast v Kutné Hoře odvolal a tak kutnohorský tým odehrál pouze jedno mistrovské utkání. To druhé s „B“ týmem Úval bylo sehráno po dohodě obou trenérů jako přátelské / na podzim již spolu mistrovské utkání, které se započítávalo do tabulky odehrály /.

Týmu starších žáků SPARTY se v domácím prostředí výsledkově i herně vydařilo utkání s Libčicemi, nad kterými zvítězil o 9 branek. V utkání dostali příležitost všichni hráči celkem širokého kádru 13 hráčů a hráček, za snahu a bojovnost zaslouží všichni určitě pochvalu. Střelecky se dokázalo prosadit  v tomto utkání 11 z 12 hráčů, kteří do hry v poli zasáhli.

V druhém utkání s Úvaly „B“, hraném jako přátelské, byl 1.poločas poměrně vyrovnaný, hosté po něm vedli o branku. V tom druhém již byl tým Úval herně lepší a nakonec zvítězil celkem jednoznačně o 9 branek. V tomto utkání se z domácího týmu nejvíce prosazovala trojice Kostrec, Šklíba, Kamenář, ostatním se dařilo již méně.

 

Jednotlivé výsledky SPARTY :

SPARTA

SOKOL Libčice nad Vltavou

2 4  :  1 5

10 :   6

SPARTA

SOKOL Úvaly „B“

2 2  :  3 1

14 : 15

 

SESTAVA a BRANKY SPARTY v turnaji celkem: Niederle /br/ - Kostrec 9, Šklíba 9, Hráček 5, Hudec 5, Kamenář 5, Pektor O. 4, Svobodová 4, Čábelka 2, Hladiš 1, Pelikán 1, Vojna 1, Danielová a Šimonová / hrála pouze 2 utkání /. Trenéři: Hasala Jiří – Sušanka Martin.

 

Další výsledek: Úvaly „B“ – Libčice 34 : 4.

 

Další program:

V neděli 1.května čeká tým starších žáků SPARTY mistrovský turnaj 4.jarního kola Středočeské ligy v Hudlicích, ve kterém ho čekají dvě utkání – s týmem HÁZENÁ Hudlice a SOKOL Úvaly A.