Přátelské "předvánoční" utkání.

Tým starších žáků změřil své síly s týmem rodičů+trenérů........................

V pátek 14.12. bylo ve sportovní hale BIOS sehráno v rámci tréninku starších žáků přátelské předvánoční utkání právě tohoto týmu proti společnému týmu rodičů a trenérů. Utkání se hrálo 2 x 20 minut. Po 1.poločase vedl sice o branku tým starších žáků, v tom druhém se projevila přece jenom fyzická převaha dospělých a výsledek otočili ve svůj prospěch. Nakonec v zajímavém měření sil zvítězili o branku 22:21, když většinu branek zaznamenala dvojice Hasala – Šimůnek. Do potřebného počtu doplnil tento tým hráč z kádru starších žáků – Kocourek.

A nyní fakta z utkání :

SPARTA-starší žáci  -  Tým rodičů + trenérů     2 1  :  2 2     /  10 : 9  /

Sestava a branky starších žáků:

Karlovský Michal /br/ - Pícha Jiří 8, Falge Jan 5, Bielický David 3, Nádvorník Martin 3, Brož Martin 1, Nešpor Roman 1, Kuře Vojtěch, Petránek Jan, Stehlík Martin, Suntych Jan a Šuráň Jakub.

Sestava a branky týmu rodičů+trenérů:

Polívka Karel /br/ - Hasala Jiří 10, Šimůnek Pavel 9, Karlovský Tomáš 2, Pícha Jiří st. 1, Brož Libor a Kocourek Petr.

Napomínání: 0 – 1, Vyloučení: 1 – 1, Sedmičky: 3 / 2 – 2 / 0, Rozhodčí: Vobořil Petr.