SL starších žáků - 1.podzimní mistrovský turnaj v Kostelci nad Labem.

V sobotu 18.září měl tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora na programu mistrovský turnaj 1.kola STŘEDOČESKÉ LIGY staršího žactva 2021/2022, ve kterém na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem postupně narazil na domácí SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Úvaly A a JISKRU Zruč nad Sázavou ..........


V letošním ročníku této soutěže startuje 12 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Hudlice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly A + B, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Hraje se turnajovým způsobem, v každém z 5 podzimních kol proběhnou 3 nebo 4 turnaje o 3-4 účastnících. V nich se hraje systémem každý s každým s hrací dobou 2x20 minut. Celkově čeká všechny týmy v podzimní části mistrovské sezony 11 utkání.

Tým starších žáků SPARTY v úvodním podzimním mistrovském turnaji za svými soupeři výkonnostně zaostával, výrazně nestačil hlavně na Úvaly „A“, v ostatních dvou utkáních byly porážky o něco menší. Střelecky tým držel Honza Kostrec, který zaznamenal 21 z celkových 51 branek svého týmu. Ostatní se prosazovali o poznání méně. No a někteří hráči se v této kategorii teprve rozkoukávají, sbírají první zkušenosti a to na soupeře většinou nestačí.

 

Jednotlivé výsledky SPARTY :

SOKOL Kostelec nad Labem

SPARTA

2 8  :  2 0

15 : 11

SOKOL Úvaly A

SPARTA

3 0  :  1 1

17 :   4

JISKRA Zruč nad Sázavou

SPARTA

2 5  :  2 0

13 :   7

 

SESTAVA a BRANKY SPARTY v turnaji celkem: Niederle /br/ - Kostrec 21, Šklíba 9, Pektor O. 6, Kamenář 4, Sušanka 4, Hladiš 3, Loužil 3, Svobodová N. 1, Chocholová, Pelikán M. a Pelikán T. Trenéři: Hasala Jiří – Sušanka Martin.

 

Další výsledky: Kostelec - Úvaly 16 : 35, Kostelec - Zruč 24 : 22, Úvaly - Zruč 20 : 19.

 

Další program:

V sobotu 2.října čeká tým starších žáků SPARTY dvě utkání 2.kola SL, ve kterém nastoupí ve sportovní hale v Mělníku nejprve proti domácímu týmu HÁZENÁ Mělník a poté proti týmu AŠ Mladá Boleslav.