Středočeský přebor starších žáků pokračoval v Pardubicích

V nedělním mistrovském turnaji v Pardubicích náš tým získal 3 body, skončil zde na 3.místě a na tom samém je v průběžné tabulce po dvou turnajích ..........

V neděli 30.září pokračoval mistrovský ročník STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU starších žáků druhým mistrovským turnajem, který ve své nafukovací hale uspořádal oddíl házené 1.HC Pardubice. V letošním ročníku OP startuje 5 týmů – z Bělé pod Bezdězem, Kutné Hory, Mladé Boleslavi, Pardubic a Úval. Hraje se turnajově, vždy všech pět týmů střídavě u každého z účastníků a hrací doba je 2 x 15 minut..

Kutnohorskému týmu starších žáků se v tomto mistrovském turnaji dařilo se střídavými úspěchy, s bilancí 1 vítězství, 1 remíza a 2 porážky obsadil solidní 3.místo. To si také udržuje v průběžné tabulce soutěže po dvou odehraných turnajích. V 11ti členném kádru nastoupilo tentokrát 6 mladších žáků a to bylo proti fyzicky vyspělejším hráčům Mladé Boleslavi a Pardubic hodně znát. Proti Bělé tým podal solidní výkon a bral oba body, škoda horšího závěru proti Úvalům a konečné remízy. Střelecky se nejvíce prosazoval Procházka, kterého doplňovali hlavně Bandi a Špaček.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec /br/ - Procházka 23, Bandi 13, Špaček 11, Škalda 5, Horák 4, Ginter 2, Matoušek 1, Jeníček, Mommers a Veselý Š. Trenér: Šnajdr Vít.

Třetí mistrovský turnaj v této věkové kategorii je na programu v sobotu 13.října Kutné Hoře